Напевно, ви неодноразово бачили, як у фільмах одяг героїв ідеально пофасований за кольорами та аксесуари і взуття бездоганно складені у гардеробній. Замовити функційну модель, у якій ви зможете зберігати речі роками, можна на нашому сайті, та спершу ознайомтеся з теоретичною базою.

Як обрати гардеробні системи на замовлення?

Подивіться інтер’єри у друзів, погортайте Pinterest, щоб зрозуміти свої вподобання. Відштовхуйтеся від розміру приміщення, його колірної гами та власних потреб: визначте, для зберігання чого вам потрібна гардеробна. Замовити й купити простіше, коли розумієте тип та кількість речей, які тут зберігатимете, розмір вашого бюджету, із якого матеріалу та кольору мають бути меблі. Коли маєте відповіді на ці запитання, продавцю буде простіше допомогти визначитися з потрібним варіантом. Обирайте нейтральні класичні та прості варіанти, щоб із плином моди не захотілося замінити дорогу річ.

Види гардеробних кімнат

Уважно роззирніться у приміщенні, де плануєте розмістити гардеробні системи. Купити та встановити можна:

  • п-подібну
  • кутову
  • вбудовану гардеробну

Вони не лише відрізняються візуально за формою, але й вписуються в різні типи приміщень. Наприклад, п-подібні найкраще розміщувати в окремій досить просторій кімнаті. Якщо розміри приміщення скромні, то оберіть вбудовані чи кутові меблі.

До речі, розсувні двері, полички й шухляди допоможуть розмістити гардеробну навіть у відносно невеликому просторі.

Застосування гардеробних систем

Розмістити таку шафу можна в:

  • окремому приміщенні
  • спальні
  • коридорі
  • вітальні

Гардеробні можна використовувати для зонування приміщення. Наприклад, відділити за її допомогою робочу зону у вітальні. А на полицях розмістити книги, квіти чи декор.

Особливості та варіанти гардеробних від меблевого виробника Mebus

Складіть свою гардеробну з модульних частин із Mebus. Наприклад, два широкі пенали для піджаків, сорочок та суконь, один вузький для футболок, штанів, ще один для взуття та аксесуарів, а також комод для білизни — такою може бути ваша гардеробна кімната. Ціна залежить від розміру, матеріалу, фурнітури, наявності дзеркал та їх кількості. Тому звертайтеся до менеджерів магазинів, які допоможуть вам дібрати комплект.

Нас часто питають:

Гардеробні шафи – вбудовані чи окремі?

Для невеликих приміщень краще вбудовані, якщо місця більше — придивіться до окремих.

Які товари найпопулярніші в розділі “Гардеробні”?

Кількість і розміри пеналів у всіх відрізняються. Але пенал із вмонтованою прасувальною дошкою — усе ж найпопулярніший.

Із яких матеріалів виготовляють гардеробні?

Із масиву дуба, бука та натурального дубового шпону. Фурнітура BLUM (Австрія), італійські лаки, олія.

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "Погоджуюсь", щоб продовжити переглядати сайт Mebus.