Кабінети на замовлення

Щоб робота була плідною та ефективною, облаштуйте кабінет для роботи, у якому буде все необхідне і нічого не відволікатиме. На нашому сайті ви знайдете меблі для домашнього кабінету, також ми можемо виготовити меблі у кабінет на замовлення. Як їх правильно дібрати, розповідаємо в цьому огляді.

Вибір меблів для домашнього кабінету

Облаштувати кабінет удома можна в окремій кімнаті або за допомогою зонування вітальні чи іншого великого приміщення. Хай там як, та в кабінеті просто обов’язкові:

  • письмовий стіл
  • крісло
  • шафа

Якщо ви часто зустрічаєтеся з партнерами чи колегами, доповніть інтер’єр невеликим диваном або комплектом крісел і чайним столиком. А якщо часто ведете переговори з кількома співрозмовниками відразу, додайте до меблів для домашнього кабінету приставний стіл, щоб усі змогли зручно розміститися.

Яким має бути кабінет

Передусім дайте собі відповіді на певні запитання. Що ви будете робити за цим столом: працювати з паперами та ноутбуком чи за стаціонарним комп’ютером? Чи стоятимуть на вашому столі канцелярське приладдя та приємні дрібнички, як-от фото з родиною чи домашнім улюбленцем? Так буде простіше дібрати потрібний розмір, адже робочого простору на столі має бути достатньо. Також врахуйте, чи потрібні вам шухляди для зберігання речей.

Якщо стандартні моделі з каталогу вам не підходять і ви маєте власне бачення, як облаштувати інтер’єр, ― ми зробимо меблі у кабінет на замовлення.

Робочий стіл має розташовуватися на рівні трохи нижче від грудей, особливо якщо крісло у вашому кабінеті не змінює висоту. Установіть його в гарно освітленому місці чи подбайте про додаткові джерела світла.

Що ви розмістите в шафі? Книги, ділові папери, нагороди? Розрахуйте розмір шафи з огляду на її вміст. Можливо, вам знадобиться місце для сейфа чи пляшки елітного напою.

Щоб додати затишку, ви можете додати елементи декору: поставити на тумбі вазу з квітами, вазон або лампу.

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "Погоджуюсь", щоб продовжити переглядати сайт Mebus.