Дзеркало в спальні – не тільки для краси, а й для інтер’єру

Якщо перше і основне завдання дзеркала — допомагати нам виглядати бездоганно, то його неочевидна функція — візуально збільшувати простір і додавати природного світла в приміщення. Звісно, створювати в домі дзеркальну галерею, як у Версалі чи Львівській опері, не обов’язково, але й не заборонено. У меблевій мануфактурі Mebus ви можете купити дзеркало в спальню у будь-якому стилі — від класики до модерну.

Ще одна неочевидна перевага дзеркала в інтер’єрі — використовувати його для створення фото. Хоч для урізноманітнення контенту в соцмережах, хоч для фотосесій удома, хоч для того, щоб порадитися з близькою людиною щодо цілісності образу чи поділитися радістю обновки. 

Як не крути, крім основної функції, дзеркало має й додаткові. Використовуйте їх усі, щоб предмет інтер’єру слугував ще й для створення настрою та атмосфери в домі.

Як правильно вибрати дзеркало в спальню 

Вибір дзеркала для спальні це важлива задача, яка впливає як на естетику приміщення, так і на його функціональність. Аспекти, на які слід звернути увагу:

  • Стиль дзеркала

Кожна колекції меблів від Mebus має відповідні дзеркала у відповідному стилі. Наприклад,  можна купити дзеркала  в спальню з різьбленими фігурними рамами, що доповнять класичний інтер’єр, і гладенькі, які легко можна вписати в сучасний хай-тек чи навіть хюґе.

  • Місце розміщення

Оберіть найоптимальніше місце для дзеркала. У спальні його можна розмістити на стіні, або обрати дзеркало в повний ріст та поставити на підлогу, або ж повісити в узголів’ї ліжка. А якщо ви не вірите в забобони, тоді й навпроти нього. Ще один варіант для спальні — над туалетним столиком

  • Ціна

Якщо під час вибору м’яких меблів ціна залежить від габаритів, матеріалу наповнення та оббивки, то на дзеркало ціна залежить від розміру й матеріалу, із якого виготовлена рама. 

  • Цілісність

Коли вам доставили дзеркало додому, огляньте його на цілісність: аби не було сколів чи тріщин ні на самому полотні дзеркала, ні на дерев’яній рамі. Перед відправленням на фабриці ми перевіряємо, щоб усе надійно трималося. Особливо це стосується дзеркал, умонтованих у меблі. 

 

Типи дзеркал в спальню

Перш ніж купити дзеркало для спальні, визначте, що саме ви шукаєте. Де хочете розмістити дзеркало, якого розміру воно має бути, щоб гармонійно вписатися в інтер’єр, яка рама пасуватиме до інших меблів. Фабрика Mebus використовує польські дзеркала й обрамляє їх за вашим запитом.

Типи дзеркал розділяють:

  • За формою

Обирайте овальне, квадратне, кругле чи прямокутне дзеркало. А можливо, ваш інтер’єр найкраще доповнить фігурне у вигляді квітки чи стилізоване рослинним орнаментом?

  • За параметрами

Великі, аби оцінити свій зовнішній вигляд із ніг до голови; середні, щоб перед виходом із дому зробити “контрольну” перевірку; маленькі, коли немає багато простору і хочеться заповнити місце дзеркалом.

  • За матеріалом

Дзеркала виготовляються з натурального дерева — дубові й букові. 

  • За способом розміщення

Підлогові, настінні та косметичні дзеркала – серед колекцій фабрики Mebus знайдеться рішення для приміщень із будь-якими габаритами. Особливо популярні дзеркала у повний зріст, що окремо стоять на підлозі, а не розміщені на стіні.

Окремої уваги заслуговують дзеркала для туалетних столиків у спальню. Вони можуть бути вмонтованими в сам столик чи кріпитися окремо. 

 

Дзеркало в спальню на замовлення

Якщо ви маєте особливий запит щодо кольору чи розмірів, то в мануфактурі Mebus ви можете купити дзеркало на замовлення. У такому разі можете підібрати розмір до сантиметра, модель, обрати колір, що перегукуватиметься з іншими предметами декору чи акцентуватиме увагу на дзеркалі.

На сайті представлений широкий асортимент дзеркал від Mebus. Скористайтесь можливістю придбати якісні дзеркала для спальної кімнати за ціною від виробника!

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "Погоджуюсь", щоб продовжити переглядати сайт Mebus.